• Buzdolabı Kapak Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Buzdolabı Kapak Servisi - Buzdolabı Kapak Onarımı - Buzdolabı Kapak Bakımı - Buzdolabı Kapak Montajı - Buzdolabı Kapak Teknik Servisi

Buzdolabı Kapak Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1982 tarihinde faaliyet göstermekte olan iki şirket bir araya gelip birleşerek Denki şirketini meydana getirdiler. yılında bu isim kısaltılıp TOSHİBA ismi meydana gelmiştir. TOSHİBA Klima Servisi sahip olduğu yüksek teknoloji ile dünyanın en büyük şirketleri arasında yerini almaktadır. Ürettiği elektronik ürünler, iletişim sistemleri ve bileşenleriyle yeniliklere öncülük etmektedir.  Küresel çağlı rekabet ortamında güçlü bir oyuncu olabilmek için ilk ve en kaliteli ürünleri elde etmek amaçlarımız arasındadır.  

TOSHİBA’nın Sahip Olduğu Ürün Yelpazesi

Güç sistemleri ve Hizmetleri
Klima
Çevre Yönetimi ve Planlama
Küresel ısınmayla karşı karşıya bulunan dünyamızda firmamız üretmekte olduğu ürünlerde çevreyle dost, tasarruf sağlayan ürünler üretmektedir. Iklimde meydana gelen değişikliği azaltmak, elinde bulunan kaynakları iyi değerlendirmek  ve bu ürünleri müşterilerine güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

İletişime Geçin

Karşılaştığınız bir sorunla ya da merak ettiğiniz bilgiler hakkında deneyim sahibi ekibimizle iletişime geçip sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

TOSHİBA Klima Servisi müşterilerinden gelen geri dönüşlere önem veren bir şirkettir. Bunun için bir forum sitesine bile sahiptir. Bu sayede sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Almak istediğiniz yeni ürünler hakkında kolay bilgi sahibi olabilirsiniz. Sahip olduğunuz bilgi birikimini diğer kullanıcılarla paylaşarak onlara yardım edebilirsiniz. TOSHİBA büyük bir aile ortamı sağlayarak müşterilerine en uygun hizmeti vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Etiket : Buzdolabı Kapak Tamiri

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP